آرامیس مد

آموزش گام به گام رنگ کردن مو در خانه : آرامیس مد

<-PostAuthor->
آرامیس مد

آموزش گام به گام رنگ کردن مو در خانه

چگونه موهایمان را رنگ کنیم؟

فراموش نکنید برای انجام رنگ کردن مو در خانه باید این موارد را یاد بگیرید:

  • چگونه یک رنگ مناسب انتخاب کنید.
  • چگونه مو ها و صورتتان را برای رنگ کردن آماده کنید.
  • چگونه رنگ را روی موهایتان قرار دهید.
  • چگونه بعد از رنگ کردن مو ها آنها را شستشو دهید.
  • بعد از رشد ریشه مو چه عملیاتی انجام دهید.

بخش اول: آماده سازی

آموزش گام به گام رنگ کردن مو در خانه

آموزش گام به گام رنگ کردن مو در خانه

۱- شست و شو مو ها ۲۴ تا ۴۸ ساعت قبل از رنگ کردن:

روغن طبیعی که بعد از شست و شو مو ها از آنها ترشح می شود باعث چسبیدن بهتر رنگ می شود. این عمل باعث می شود رنگ به صورت طبیعی تری روی مو ها قرار بگیرد و ماندگاری بیشتری در پی دارد.

  • اگر قصد رنگ کردن مو هایتان را دارید هنگام شست و شوی آنها از نرم کننده استفاده نکنید، به این دلیل که نرم کننده روغن طبیعی مو که شما به آن احتیاج دارید را از بین می برد.
  • اگر مو هایی خشک دارید از یک هفته قبل از رنگ هرشب آنها را با دوش آب گرم نرم کنید تا احتیاجی به نرم کننده نداشته باشید.
انتخاب رنگ مورد علاقه تان

انتخاب رنگ مورد علاقه تان

۲-رنگ مورد علاقه تان را انتخاب کنید:

ممکن است شما برای انتخاب رنگ مو دستپاچه و سردرگم شوید که کدام را انتخاب کنید. ما به شما پیشنهاد می دهیم که اگر برای اولین بار است که می خواهید این کار را انجام دهید، بهتر است رنگ مویی را انتخاب کنید که دو درجه تیره تر و یا روشن تر از مو های خودتان باشد.

  • اگر شما برای این کار مبتدی هستید ابتدا از رنگ های موقت و نیمه دائمی استفاده کنید. با این کار اگر شما از نتیجه کارتان راضی نباشید نیاز نیست که مدت زمان طولانی را صبر کنید تا مو ها به رنگ طبیعی خود برسند.
  • رنگ مو های موقت به طور معمول بعد از ۶ الی ۱۲ مرتبه شستن از بین می روند، ولی نیمه دائمی ها زمان ماندگاریشان بیشتر است و معمولا بعد از ۲۰ الی ۲۶ مرتبه شستن اثر خود را از دست می دهند. رنگ مو های دائمی بین ۶ تا ۸ هفته ماندگاری دارند البته در بعضی موارد ماندگاری بیشتری دارند.
مراقب باشید لباس و خانه رنگی نشود

مراقب باشید لباس و خانه رنگی نشود

۳-مراقب باشید که خودتان و خانه را رنگی نکنید:

قطعا شما نمی خواهید لباس و خانه تان هنگام رنگ کردن مو ها در خانه پر از لکه های عجیب و غریب شوند. برای جلوگیری از این اتفاق تمام قسمت هایی را که ممکن است رگی شود را بپوشانید و کف زمین هم روزنامه پهن کنید. سعی کنید هنگام این کار یک لباس قدیمی و یا لباسی که قصد دور انداختن آن را دارید به تن کنید. هنگام کار در کنارتان دستمال کاغذی باشد تا در صورت نیاز برای پاک کردن از آن استفاده کنید.

نمایشگر ویدیو
00:00
00:04

۴-از پیش بند استفاده کنید:

برای پوشاندن بالا تنه و شانه هایتان از یک پیش بند و یا حوله استفاده کنید، این کار باعث می شود که اگر رنگ مو از سرتان چکه کرد لباستان تمیز بماند. پیش بند های آماده در فروشگاه های آرایشی بهداشتی موجود است و یا اگر از حوله استفاده می کنید سعی کنید از یک حوله تیره رنگ باشد تا زیاد لک دار نشود. یادتان باشد زمانی که از حوله استفاده می کنید آن را محکم گره بزنید و یا با گیره آن را ثابت کنید.

نمایشگر ویدیو
00:00
00:04

۵-مو های خود را به درستی شانه کنید:

برای دیدن ادامه مراحل رنگ کردن مو اینجا کلیک کنید

مرجع:

http://aramismode.com/آموزش-گام-گام-رنگ-کردن-مو-خانه/

آرامیس, آرایشگاه آرامیس, آرایشگاه مش, رنگ مو ترکیبی, سالن آرامیس, سالن رنگ مو سعادت آباد, سالن رنگ مو شهرک غرب, سالن رنگ مو غرب تهران, سالن رنگ و مش شهرک غرب, سالن رنگ و مش غرب تهران, سالن مش, قیمت رنگ مو

برچسب ها: آرامیس , آرایشگاه آرامیس , آرایشگاه مش , رنگ مو ترکیبی , سالن آرامیس , سالن رنگ مو سعادت آباد , سالن رنگ مو شهرک غرب , سالن رنگ مو غرب تهران , سالن رنگ و مش ش ,

[ بازدید : 58 ] [ نظر شما : 1 2 3 4 5 6 ]

تاريخ : دوشنبه 25 بهمن 1395 | 7:43 | نویسنده : آرامیس |